MYK BELGESİ NEREDEN ALINIR

Mesleki Yeterlilik Belgeleri TÜRKAK – Türk Akreditasyon Kurumu tarafından akredite edilmiş ve MYK – Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşlarından alınabilmektedir.

Derneğimiz üyesi olsun veya olmasın tüm Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşları yetkileri dahilinde olan mesleklerde belgelendirme yapmaya yetkili kuruluşlar olup her hangi birinden alacağınız belgelendirme hizmeti eşit ve muteberdir.

Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşlarının listesi Mesleki yeterlilik Kurumu web sitesinde yayınlanmaktadır. Bu listeden Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşunun yetki kapsamında bulunan mesleklere, fiyat cetveline ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşları listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından yayınlanan meslekler listesinden de her bir meslekte Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşunun ismine, fiyat cetveline ve iletişim bilgilerine hızlıca erişmeniz mümkündür. Meslek listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.